Grily

 
Počet kusů: 0 ks
Celkem: 0 Kč
Pokladna | Košík
   
Malý gril se stejnými vlastnostmi jako velký L Boss. Vysoce kvalitní nastupující model, vyrobený z 3 mm silného ocelového plechu, lakovaný ohnivzdornou černou barvou. Smaltované rošty, teploměr, pohrabáč a odkládací deska jsou standardním vybavením. Vhodný též pro grilování na balkónech a terasách.

Naše cena: 16.990 Kč
Z 5 mm silného ocelového plechu, ručně zhotovený. Přímé a nepřímé grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, to vše je s tímto modelem možné. Lakovaný ohnivzdornou černou barvou, rošty z nerezové oceli. S tímto modelem není problém vyudit lososa, upéct kuře, pizzu, chléb, nebo jen uvařit kávu. Gril je určen pro topení dřevem, tím se ovlivní aroma připravovaných potravin.(lze topit i dřevěným uhlím) Ve standardní výbavě obdržíte teploměr, pohrabá

Naše cena: 20.990 Kč
Z 5 mm silného ocelového plechu, ručně zhotovený. Přímé a nepřímé grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, to vše je s tímto modelem možné. Lakovaný ohnivzdornou černou barvou, rošty z nerezové oceli. Teploměr a pohrabáč jsou součástí dodávky. Díky samostatné udící komoře lze součastně grilovat i udit. Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný i pro zahradní restaurace a catering servis.

Naše cena: 37.990 Kč

Copyright © 2003 - 2018 Zahradní ráj & Powered by GALANCE Web Publisher ver. 3.5.0
 

Valid HTML 4.01 Transitional