Zahradní nábytek VÝPRODEJ, sestavy, zahradní nábytek, domky

 
Počet kusů: 0 ks
Celkem: 0 Kč
Pokladna | Košík
   
sestava nábytku z teakového dřeva, která obsahuje 4 ks skládacích židlí bez područek a 1 ks stolu s otvorem pro slunečník . Lze koupit jenom sestavu.

Naše cena: 17.150 Kč
Exkluzivní ratanová sestava Pontos je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou. Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Na pohled je umělý ratan srovnatelný s ratanem přírodním. Tloušťka ratanu je 5mm a jeho čištění je velmi jednoduché. Je

Původní cena: 19.450 Kč
Promo cena: 17.450 Kč
Kvalitní ratanová sestava Manchester je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou. Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Na pohled je umělý ratan srovnatelný s ratanem přírodním. Tloušťka ratanu je 5mm a jeho čištění je velmi jednoduché.

Naše cena: 22.450 Kč
sestava nábytku z teakového dřeva, která obsahuje 6 ks skládacích židlí bez područek a 1 ks stolu s otvorem pro slunečník . Lze koupit jenom sestavu.

Původní cena: 23.330 Kč
Promo cena: 19.990 Kč
pevné křesla z umělého ratanu pevný stůl s kovovou konstrukcí opletenou ratanem se skleněnou deskou sestava se skládá z 1ks stolu a 4 křesel nebo volitelně

Naše cena: 29.990 Kč

Naše cena: 31.950 Kč
Exkluzivní sestava z umělého ratanu, hliníkové konstrukce, která se skládá z 4 ks křesel, a stolku se skleněnou deskou. Tato sestava je díky svými materiálům vhodná do interiéru a exteriéru. Díky materiálu ze kterého je sestava vyrobena je zaručena stálobarvenost, odolnost vůči UV záření, dále pak odolnost vůči povětrnostním podmínkám(déšť, sníh, atp)

Původní cena: 32.450 Kč
Promo cena: 22.490 Kč
Sestava z umělého ratanu se skládá ze 6ks křesel a stolu 180x100 cm.

Naše cena: 39.930 Kč

Copyright © 2003 - 2018 Zahradní ráj & Powered by GALANCE Web Publisher ver. 3.5.0
 

Valid HTML 4.01 Transitional